['] Kaczan [']

Śmigający po Niebieskich Autostradach

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
Paula
Kandydat
Kandydat
Imię: Paulina
Sprzęt: brak
Kontakt:

Post autor: Paula » 28 listopada 2009, 20:46

Dodatkowa informacja to godziny, kiedy można przyjść i zobaczyć prace to: 9-16

I tak jak pisze kolega wystawa już jest i trwać będzie do 13 grudnia.

Chodi_87 - dzięki za uzupełnienie informacji
www.weekendegorach.pl
www.femmalium.pl

Awatar użytkownika
drnude
Kandydat
Kandydat
Imię: Kamil
Sprzęt: GSR 600 -> 750
Kontakt:

Post autor: drnude » 29 listopada 2009, 14:12

Jeśli chodzi o obrazy Andrzeja to widziałem dokładnie dwa z pięciu wszystkich które malowaliśmy przez cały plener malarski (29VI - 3VII br ) Andrzej za ogół prac dostał 5, przez całe 5 dni malowałem z nim dzień w dzień po kilka godzin siedząc na Kazimierzu i robiąc sobie przerwy na zimne piwko, na które Andrzej jakże był chętny;) Mieliśmy stałą ekipę w 3 (plus kolega z Ekwadoru również z architektury), zakumplowaliśmy sie dobrze z prowadzącymi właśnie dzięki osobie Andrzeja, który strasznie zafascynował się malarstwem, nic dziwnego jak mu panie po ASP robiły 15 minutowe wykłady jak jest uzdolniony, później sam chodził na korekty kilka razy dziennie;)

Poznałem go na początku października zaszłego roku, mieliśmy razem zajęci na siłowni, podczas rozmowy z kolegą o 954, pochwalił się swoją 919 i tak się zaczęło. Był dla mnie bardzo sympatycznym kolegą, bratem motocyklistą, rzekłbym przyjacielem... . Spotykaliśmy się na innych zajęciach, m. in. na angielskim na który często przyjeżdżał w trzeszczącej skórze, śmiał się... że nie mogę zarejestrować mojego gsra (chyba przez pół roku zwlekałem) z moich zblokowanych 34KM... .

Dokładnie 7.VII przyjechałem pierwszy raz Gsr em do kr, miałem zdawać lekturę z angielskiego, więc odraz do kaczana sms, trzeba było się pochwalić że w końcu zarejestrowałem i trzeba polatać. Odpisał, że leci wieczorem na Obidową z kumplem polatać na moto... musiałem zrezygnować z powodu moich 34KM i innych planów na wieczór... przeżyłem straszny szok, gdy o tym się dowiedziałem, niestety dopiero tydzień po całym zdarzeniu i nie uczestniczyłem w uroczystości pogrzebowej co gryzie mnie do dnia dzisiejszego...

Pomimo, że minęło już trochę czasu nadal nie potrafię się z tym pogodzić… nadal nie rozumiem jak mogło się to stać… Jego osoba na zawsze pozostanie w mojej pamięci… Post trochę przydługi ale chciałem się podzielić jak ważną osobą był i JEST dla mnie Andrzej…
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2009, 10:07 przez drnude, łącznie zmieniany 1 raz.
Wolna jazda '09 i... moja Suzi;)
http://www.youtube.com/watch?v=eiqV4GV7nf8

Awatar użytkownika
grzesVR6
Przyjaciel
Przyjaciel
Sprzęt: ciągle inny
Kontakt:

Post autor: grzesVR6 » 29 listopada 2009, 22:19

Jutro napewno bede na GIL i porobie zdjęcia tych prac...

Szkoda chłopaka, czesto widywalem jego 919 pod architektura...

Awatar użytkownika
drnude
Kandydat
Kandydat
Imię: Kamil
Sprzęt: GSR 600 -> 750
Kontakt:

Post autor: drnude » 30 listopada 2009, 19:35

[Obrazek

Plakat promujący wystawę z obrazem Andrzeja, (przepraszam za jakość, zdjęcie robione przez szybę). Tematem w/w pracy było mało znane, tajemnicze miejsce na Kazimierzu.

Odnośnie prac to chciałbym podkreślić, że ich celem nie było realistyczne odtworzenie widzianych przedmiotów, lecz stworzenie abstrakcyjnej kompozycji, co wręcz było narzucone przez prowadzących. Dlatego "obrazy" należy potraktować jako przejaw chwilowych emocji autora... Taka skromna uwaga, gdyby ktoś się zastanawiał nad odbiorem... ;)
Wolna jazda '09 i... moja Suzi;)
http://www.youtube.com/watch?v=eiqV4GV7nf8

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Imię: Ann
Sprzęt: zadupek RR :)
Kontakt:

Post autor: aNuSkA » 11 stycznia 2010, 12:32

UWAGA !!

Dzisiaj tj. 11.01.2010 w Cudownych Latach od godziny 19 (nawet chwile przed) będę miała przy sobie Księgę Pamiątkową dla Rodziców Andrzeja. W księdze jest zeskanowany wpis z tej z Politechniki, jeżeli ktoś jednak miał by życzenie wpisać coś osobiście to zapraszam.

Nie wiem czy uda mi się również mieć tą księgę w przyszłym tygodniu. Ale jak cos to jestem gotowa spotkac sie z chetnymi jeszcze jakos w tygodniu.

pozdrawiam
Ania

[ Dodano: 11 Styczeń 2010, 12:32 ]
Dla tych co nie wiedzieli.

Wczoraj 10.01.2010 Andrzej kończyłby 21 lat

[`]
Każdy z nas wyznaje inną Motocyklową religię. Ktoś woli długie trasy ja wole zapach spalin na torze Poznań...

Awatar użytkownika
ecs
KGP 80
KGP 80
Imię: Dodziak
Sprzęt: 4oo
Kontakt:

Post autor: ecs » 3 lutego 2010, 17:16

Miałam okazję poznać w swoim życiu pewną przemiłą kobietę..okazało się, że jest pisarką i pisze wiersze...Kilka dni temu, przeczytałam jej 3 tomiki i natrafiłam na jeden wiersz, który mną wstrząsnął :cry:
postanowiłam go tutaj umieścić...

"Odwołanie"

Boże,
na co Ci jeszcze ten chłopiec ?!
Miał dopiero dwadzieścia lat
i tyle życia przed Nim !
Rok przestępny zbiera swoje żniwo
i przypomina polowanie.
Strzał,
jedna istota żywa mniej !
Reszta,
stłoczona ławica ryb
czeka - ,kto następny?''

Boże,
na co Ci ten Chłopiec ?
Matce potrzebny był bardziej niż Tobie !
Nie całkiem jeszcze dorósł.
Ciągnął za sobą dziecinne fantazje
o twardych mężczyznach
na swoich szybkich motocyklach.
Dał się przechytrzyć prędkości,
która przeniosła Go w bezruch.

Boże,
uwolniłeś Go od bólu i strachu,
pociesz Tych co w rozpaczy
i daj Mu odpoczywać w Niebycie.
Ale nie daj Mu już nigdy
czerwonej Hondy...!!!

Dorota Lorenowicz
-Moje 7 Światów-
Pozdrawiam --ecstasy--

[size=117][color=yellow][b]BIKE CONNECTING PEOPLE[/b][/color][/size] :D

Awatar użytkownika
Wąski
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Maciej
Sprzęt: Suzuki GSX-R
Kontakt:

Post autor: Wąski » 5 lutego 2010, 17:55

Piękny wiersz, aż serce ściska.
Nie jeździj szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać.

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Kontakt:

Re: ['] Kaczan [']

Post autor: aNuSkA » 19 maja 2010, 11:20

Nie wiedziałam w jakim temacie to napisać więc zrobię to tutaj. Właśnie dostałam przykra informację, że tata Andrzeja zmarł.

Od dłuzszego czasu miał poważne problemy ze zdrowiem. Niestety nie udało się nic już zrobić.

Ci, którzy mieli okazję go poznać wiedzą jakim wspaniałym człowiekiem był i jak za każdym razem ciepło przyjmował nas w Gorlicach.

Jeżeli będę miała jakieś jeszcze informacje to dam znać. :(

Ehh z Każdym z nich miałam coś niedokończonego ... z Tata Andrzeja męczył mnie wspólne gotowanie jak przyjadę następnym razem do Krakowa... :(
Każdy z nas wyznaje inną Motocyklową religię. Ktoś woli długie trasy ja wole zapach spalin na torze Poznań...

Awatar użytkownika
Jerry
GP
GP
Sprzęt: GSX-R 600
Kontakt:

Post autor: Jerry » 19 maja 2010, 18:33

Brak słów... :cry:
Zanim się przyczepisz, że piszę bez sensu popatrz na to co sam(a) piszesz, a potem to krytykuj!!!
Pozdrawiam
Jerry

staffik

Post autor: staffik » 19 maja 2010, 18:50

Dokładnie brak słów, kondolencje dla mamy kaczana- została sama ;/

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Kontakt:

Post autor: aNuSkA » 19 maja 2010, 23:02

Zmarł dziś rano.... Rozmawiałam z Kuzynem Andrzeja, poprosiłam, żeby złożył na ręce Mamy Kaczana, szczere kondolencje od nas wszystkich.

Awatar użytkownika
speedy
GP
GP
Imię: Dawid
Sprzęt: robi przeciąg
Kontakt:

Post autor: speedy » 20 maja 2010, 09:42

Bardzo współczuję całej ich rodzinie... straszne to wszystko! :(
Loud & proud ;)

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Kontakt:

Rocznica Śmierci Kaczana - niestety to już rok - 7.07

Post autor: aNuSkA » 25 czerwca 2010, 16:19

Witajcie,

Ponieważ zbliża się rocznica śmierci Kaczana, pomyślałam, że może znalazłaby się grupa osób która chciałaby przejechać się w tym czasie do Gorlic.
Rocznica czyli 7.07 wypada w środę, nie wiem czy w ten dzień wiele osób miało by możliwość poświecenia kilku godzin więc może wybralibyśmy się 10.07 (sobota)?

Jeżeli była by pogoda to oczywiście wchodzi w grę jazda na 2 kółkach, jeżeli był by deszcz to Ja i Will wybieramy się na pewno samochodem.

Na miejscu będą załatwione już kwiaty na grób.

Podejrzewam, że msza będzie w środę ale jak to jest rozpisane dokładnie w Gorlicach poprosiłam Mikiego, żeby się dowiedział.

Więc, czy są jacyś chętni?

A.

PS. Po 10.07 proszę moderatorów o podpięcie tematu do ogólnego o śmierci Andrzeja.

Awatar użytkownika
Jerry
GP
GP
Sprzęt: GSX-R 600
Kontakt:

Re: Rocznica Śmierci Kaczana - niestety to już rok - 7.07

Post autor: Jerry » 25 czerwca 2010, 18:41

Na pewno odwiedzę grób Kaczana na na okoliczność rocznicy śmierci ,ale nie w tym terminie(sobota). Możliwe że pojadę właśnie w tygodniu...
Zanim się przyczepisz, że piszę bez sensu popatrz na to co sam(a) piszesz, a potem to krytykuj!!!
Pozdrawiam
Jerry

Awatar użytkownika
Whiplash
KGP 300
KGP 300
Imię: Daniel
Sprzęt: Piekna Włoszka
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 7 lipca 2010, 22:05

Wlasnie wrocilismy z Jerrym z miejsca wypadku Kaczana, az trudno uwezyc ze to juz rok nie ma go z nami :(

Naszczescie czuwa :) jednemu z nas juz ocalil zycie :)
http://www.apriliaforum.com.pl/admin_pliki/baner_forum_ap.gif

ODPOWIEDZ