['] Kaczan [']

Śmigający po Niebieskich Autostradach

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
kojotkrk1986
KGP 80
KGP 80
Imię: Piotr
Sprzęt: B 12 lokomotywa
Kontakt:

Post autor: kojotkrk1986 » 11 lipca 2009, 13:50

Smutno slyszec ze ktos z ekipy juz wiecej z nami nie polata ale zle wiescie dochadza jednak tak daleko by o nich uslyszec

[*]
Spodziewaj się zawsze niespodziewanego.

Awatar użytkownika
Misjek
Swój
Swój
Imię: Michał
Sprzęt: Suzuki SV 650S
Kontakt:

Post autor: Misjek » 11 lipca 2009, 18:40

marcintzr123 pisze:Nie wiem co sie dzieje w tym sezonie;( [*]
Nic nowego się nie dzieje. Proporcjonalnie do liczby motocykli na drogach zwiększyła się liczba wypadków. W tym trudnym momencie zwolnijmy trochę i przemyślmy pare rzeczy. Niech tragedia Kaczana przyczyni się do uratowania innego życia. Z pewnością On tego chce.

Awatar użytkownika
Justi
Kandydat
Kandydat
Imię: Justyna
Sprzęt: FZ6S
Kontakt:

Post autor: Justi » 11 lipca 2009, 22:04

[*]

brak mi słów... to niemożliwe...
http://www.bikepics.com/members/justizn/

Awatar użytkownika
Robson
KGP 80
KGP 80
Imię: Robert
Sprzęt: Kawasaki Voyage
Kontakt:

Post autor: Robson » 11 lipca 2009, 23:35

To niestety jest możliwe i jeżdżąc już 30 - parę lat wiem że wszystko jest możliwe i nie ma mocnych. Każdy kiedyś przeszarżował jednemu się udało, a drugiemu nie. Kaczan należy do tych drugich :( Róbcie wszystko żeby nie dołączać do Heaven ...
Robson Kawasaki Voyager XII

Awatar użytkownika
Jurek
KGP 80
KGP 80
Imię: Mateusz
Sprzęt: odjechał...
Kontakt:

Post autor: Jurek » 12 lipca 2009, 11:42

chociaż go nie znałem to darze go wielkim szacunkiem i na pewno zostanie w mojej pamięci... [*] W końcu kochał to samo co my... Pogrzeb był na pewno taki jaki by chciał (sam bym taki chciał)... :'( [*] [*]

Awatar użytkownika
Bodziony_2
Znajomy
Imię: Bogdan
Sprzęt: Suzuki GSX-R600
Kontakt:

Post autor: Bodziony_2 » 12 lipca 2009, 22:48

Wyrazy współczucia dla rodziny. Nie znałem Cię Andrzeju osobiście, ale dobrze z forum. Sądząc po ilości kolegów uczestniczących w pogrzebie i w ostaniej ziemskiej drodze do krainy, gdzie na winkielkach Będzisz przycierał slidery zostaniesz w mojej pamięci jako zajefajny kumpel.

Awatar użytkownika
ERNI
Świeżak
Imię: Ernest
Sprzęt: DL650
Kontakt:

Post autor: ERNI » 14 lipca 2009, 16:51

Szok !!! Taki fajny , młody chłopak. Znaliśmy się tylko z 2 zlotów w Małej, ale jestem w szoku.
:< Bardzo przykro ........., jechałem tą trasą w sobotę i niedzielę nic jeszcze nie wiedząc.....

Awatar użytkownika
neuro
KGP 80
KGP 80
Imię: Piotr
Sprzęt: R1200GS
Kontakt:

Post autor: neuro » 14 lipca 2009, 19:02

Choc pochodze z Gorlic nie znalem chlopaka, mimo to lacze sie w bolu z rodzina i znajomymi. Te wakacje są ZJEBANE pod wzgledem wypadkow, co chwile slysze o fatality, sam dochodze do siebie po wypadku, ktory o maly wlos nie odebral mi zycia. Prosze, uwazajcie na siebie - wiem, ze to truizm i banal, ale gdy obejrzalem ciuchy, w ktorych spotkalem sie z puszka, uswiadomilem sobie, ze milimetry dziela nas od stanu okreslanego jako czlowiek, do tego znienawidzonego terminu "warzywo". To nie jest miasto (kraj?) przyjazne motocyklistom - stay alert!
[*]

p.

su4beusz
Kandydat
Kandydat
Sprzęt: .
Kontakt:

Post autor: su4beusz » 16 lipca 2009, 16:28

Misjek pisze: W tym trudnym momencie zwolnijmy trochę i przemyślmy pare rzeczy. Niech tragedia Kaczana przyczyni się do uratowania innego życia. Z pewnością On tego chce.
to może w takim razie ktoś napisze coś nt tego pechowego zakrętu. wiem, że miały miejsce tam przynajmniej dwa tragiczne wypadki oprócz tego. opiszcie go bardziej dokładnie - gdzie to jest, który winkiel, który km od myślenic, w tą czy w tamtą strone?

w ten sposób chyba efektywniej przyczynimy się do zapobiegania wypadkom.

p.s.

szczere wyrazy współczucia

Barti
Swój
Swój
Imię: Bartek
Sprzęt: Zdemotonizowany
Kontakt:

Post autor: Barti » 17 lipca 2009, 11:57

su4beusz pisze: to może w takim razie ktoś napisze coś nt tego pechowego zakrętu. wiem, że miały miejsce tam przynajmniej dwa tragiczne wypadki oprócz tego. opiszcie go bardziej dokładnie - gdzie to jest, który winkiel, który km od myślenic, w tą czy w tamtą strone?
Panowie, może nie w tym temacie, choć nie mówię, że to zły pomysł, aby o tym podyskutować.

Awatar użytkownika
Mo.
Znajomy
Imię: Monika
Sprzęt: Kawasaki GPZ500
Kontakt:

Post autor: Mo. » 21 lipca 2009, 15:35

To straszne... ;(

Awatar użytkownika
NIGHTMARE
Przyjaciel
Przyjaciel
Sprzęt: kawasaki 636
Kontakt:

Post autor: NIGHTMARE » 22 lipca 2009, 13:00

Dla tych, którym szybciej serce bije, gdy suną gromadą,
dla tych, którzy dla swej pasji życie na szali kładą,
dla tych, co do kresu wędrówki swej już dzisiaj nie dojadą,
dla tych, którzy dziś pędzą niebieską autostradą…
Dla tych piszę ten wiersz i o nich wciąż myślę w modlitwach
by Najwyższy Jeździec na ulicznych chronił ich gonitwach…

Awatar użytkownika
kris-gpz
Swój
Swój
Imię: kris
Sprzęt: ZX 9 R
Kontakt:

Post autor: kris-gpz » 23 lipca 2009, 07:29

Nie znałem kaczana aż tak bardzo osobiście ,ale zamieniłem z nim kilka miłych słów w Mnikowie ,jest to dla mnie wielki szok. Kaczan spoczywaj w pokoju wiecznym !!!
Forum nie do podjeba****

Awatar użytkownika
Paula
Kandydat
Kandydat
Imię: Paulina
Sprzęt: brak
Kontakt:

Post autor: Paula » 28 listopada 2009, 18:20

Przed chwilą dzwonił do mnie Tata Andrzeja z prośbą o przekazanie paru informacji:

- po pierwsze chciał bardzo podziękować za krzyż postawiony w miejscu wypadku;

- po drugie zaprosić na wystawę rysunków na politechnice 13 grudnia; wśród 30 rysunków można będzie obejrzeć dwa Andrzeja - bardzo przepraszam ale więcej informacji na ten temat nie pamiętam na chwilę obecną, gdyż byłam w wielkim szoku kiedy wyświetlił mi się numer Kaczana na telefonie.... Postaram się jak najszybciej uzupełnić tą wiadomość.
www.weekendegorach.pl
www.femmalium.pl

Awatar użytkownika
Chodi_87
KGP 45
KGP 45
Imię: Artek
Sprzęt: Sv650N 2001
Kontakt:

Post autor: Chodi_87 » 28 listopada 2009, 18:43

Paula pisze: - po drugie zaprosić na wystawę rysunków na politechnice 13 grudnia; wśród 30 rysunków można będzie obejrzeć dwa Andrzeja - bardzo przepraszam ale więcej informacji na ten temat nie pamiętam na chwilę obecną, gdyż byłam w wielkim szoku kiedy wyświetlił mi się numer Kaczana na telefonie.... Postaram się jak najszybciej uzupełnić tą wiadomość.
Wtam.Może nie będziesz musiała...
Co do wystawy samych rysunków to juz wiszą i znajdują się na GIL-u (Galeria Politechniki Krakowskiej) nad stołówką u Romana,rysunki z tego co wiem są niestety niepodpisane. Ale kilka dni temu spotkałem drnude-a (chodzili razem do grupy na studiach) i mi pokazał które to są dokładnie. Także jakby ktoś był zainteresowany zobaczeniem tych rysunków to piszcie na priva do mnie albo do drnude-a to postaramy się wam to jakos wytłumaczyć.
pozdro
Etz250[1984]--->Sv650n[2001]---->????

ODPOWIEDZ