Krystian Rempała - żużlowiec - zmarł w wieku 18 lat...

Śmigający po Niebieskich Autostradach

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
miszA
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 67
Rejestracja: 4 maja 2010, 23:22
Imię: Michał
Sprzęt: CB 600 S Hornet
Lokalizacja: Kraków NH
Kontakt:

Krystian Rempała - żużlowiec - zmarł w wieku 18 lat...

Post autor: miszA » 29 maja 2016, 11:49

Tragiczne wieści napłynęły ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Mimo kilkudniowej walki lekarzom nie udało się uratować życia Krystiana Rempały. Zmarł w wieku 18 lat.

Obrazek

U Krystiana Rempały stwierdzono obrzęk oraz krwiaka mózgu. Po tym jak w niedzielę nieprzytomny trafił do szpitala, momentalnie został przetransportowany na blok operacyjny. Stan 18-latka był krytyczny. Po operacji został przeniesiony na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Do szpitala ściągnięto z Bydgoszczy prof. Jana Talara, znanego specjalistę od wybudzania ze śpiączek.

Przypomnijmy, że do zderzenia doszło na wejściu w pierwszy łuk drugiego wyścigu meczu pomiędzy ROW-em Rybnik i Unią Tarnów. Siła uderzenia była tak duża, że zawodnikowi Unii Tarnów spadł kask z głowy, bez żadnej ochrony uderzył nią o tor i stracił przytomność. Po wypadku mecz został zakończony, a kibice głośno skandowali imię i nazwisko żużlowca. Lekarze przez kilka dni walczyli o życie 18-latka.

Informacje o pogrzebie pojawią się zapewne na dniach. Każdy kto chciałby uczcić pamięć zmarłego Krystiana Rempały, będzie mógł zapalić znicz pod bramą naszego stadionu (Kraków, ul. Odmogile 1B). Przyjdźcie z kwiatami i zniczami, pomódlmy się za niego w ciszy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Vido wspomnienie Krystiana: https://www.youtube.com/watch?v=93abW39ZgS8
www.wandakrakow.pl

Awatar użytkownika
maxim
Znajomy
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2014, 18:43
Imię: Marcin
Sprzęt: TL1000R

Re: Krystian Rempała - żużlowiec - zmarł w wieku 18 lat...

Post autor: maxim » 1 czerwca 2016, 06:48

Pogrzeb Krystiana Rempały odbędzie się w najbliższy piątek 3 czerwca o godz. 13.00. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Tarnowie Mościcach skąd nastąpi odprowadzenie na Cmentarz w Mościcach.
INFO z Kibice Wandy Kraków

Ktoś się wybiera ?

ODPOWIEDZ