Tomek

Śmigający po Niebieskich Autostradach

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
Given
Kandydat
Kandydat
Imię: Dawid
Sprzęt: SuperCity 125

Tomek

Post autor: Given » 11 kwietnia 2013, 18:42

Witam, po długiej przerwie, niestety przywiało mnie tu by ogłosić że zginął nasz kolega. 10 Kwietnia w Nowym Sączu na rondzie zderzył się z samochodem osobowym, kierowca puszki niestety nie zauważył Tomka. Podejrzewam że Tomek nie miał u nas konta, remontował swoją 125ccm, kupował ode mnie części, dogadywaliśmy się dobrze, a tu na początku sezonu tragedia :( Msza św. odbędzie się w Kościele Matki Boskiej Niepokalanej w Nowym Sączu w sobote 13tego o godzinie 13:00, jeszcze nie wiem czy rodzina życzyła by sobie pożegnania przez motocyklistów. Odszedł od nas w wieku 18 lat. :cry:

http://www.sadeczanin.info/pod-paragraf ... rettyPhoto

Rodzina wyraziła zgodę na uczestnictwo motocyklistow podczas pogrzebu, proszę więc o jakiekolwiek wsparcie.
2T power?

Awatar użytkownika
Given
Kandydat
Kandydat
Sprzęt: SuperCity 125

Re: Tomek

Post autor: Given » 11 kwietnia 2013, 19:47

Obrazek

Obrazek

Obrazek
2T power?

Awatar użytkownika
MotoDejv
mod junior
mod junior
Sprzęt: Simson s51/cross 125

Post autor: MotoDejv » 11 kwietnia 2013, 20:09

ehh nie znałem ale szkoda gościa :( źle się zaczął ten sezon :cry:

Awatar użytkownika
Rudy
KGP 80
KGP 80
Imię: Kuba
Sprzęt: Suzuki gsx-r K3

Post autor: Rudy » 11 kwietnia 2013, 20:54

Jak to sie stalo przeciez na rondach niema az takiej predkosci ? Tak zle upadl czy co? I to tlumaczenie standardowe niewidzial ehhh szkoda chlopaka ;/

Awatar użytkownika
Grzes_ext
GP
GP
Imię: Grzesiek
Sprzęt: XT660X

Post autor: Grzes_ext » 12 kwietnia 2013, 09:15

Kurcze to dopiero początek sezonu.... :( Jadę do domu na weekend, także jeśli nie będzie ulewy to się zjawię na pewno! Postaram się też skrzyknąć kilku motocyklistów z Bobowej.
Czekam na info czy zbieramy się gdzieś wcześniej czy pod kościół od razu podjeżdżamy.
Na Olejaka Nie Ma Cwaniaka !!!

Awatar użytkownika
trzeci
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Paweł
Sprzęt: BMW S1000RR, ROne

Post autor: trzeci » 14 kwietnia 2013, 12:01

Rudy pisze:Jak to sie stalo przeciez na rondach niema az takiej predkosci ? Tak zle upadl czy co? I to tlumaczenie standardowe niewidzial ehhh szkoda chlopaka ;/
To nie jest jakieś małe, tylko duże rondo i jak jedziesz na wprost mozesz go pokonac z dużą prędkością, nie odczuwając w ogóle tego, że przejeżdżasz przez rondo. Nie twierdze, że powinno się tak przejeżdżać, tylko, ze jest taka możliwość, bez najmniejszego problemu.

ODPOWIEDZ