REGULAMIN

jakiś problem??

Moderatorzy: Ziggy, emzi

Awatar użytkownika
emzi
ADMIN
ADMIN
Posty: 709
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 21:35
Imię: Michał
Sprzęt: Piguła
Lokalizacja: Kraków

REGULAMIN

Post autor: emzi » 1 kwietnia 2010, 21:45

REGULAMIN FORUM MAŁOPOLSKIEJ GRUPY MOTOCYKLOWEJ - GRUPA POŁUDNIE

1. Rejestrując się, akceptujesz poniższy REGULAMIN i zobowiązujesz się do przestrzegania WSZYSTKICH jego punktów!
2. Po dokonaniu rejestracji masz możliwość pisania wyłącznie w dziale Powitalnia. Zapoznaj się z regulaminem powitalni, przywitaj, a otrzymasz dostęp do wszystkich działów Forum.
3. Zanim zapytasz o coś na forum, użyj funkcji "Szukaj".
4. Zakładając nowy temat zastanów się, do którego działu pasuje najbardziej i nadaj mu czytelny tytuł. Jeśli w danym dziale występuje jego regulamin, zapoznaj się z nim.
5. Tematykę niezwiązaną z motocyklami, quadami oraz luźne dyskusje na każdy temat prowadzimy WYŁĄCZNIE w dziale "OFF-TOPIC".
6. Nie prowokuj konfliktów, nie obrażaj forumowiczów - jest to surowo karane na naszym Forum! Gdy poczujesz się dotknięty(a), niestosowny post zgłoś do Moderatora klikając ikonę [!] w dolnej części posta.
7. Posty nie na temat i w stylu: "też tak myślę", "nie będzie mnie", a także niesprecyzowane tematy typu: "Pomóżcie", "Mam problem" - będą kasowane. Patrz punkt 4.
8. Nie podważaj autorytetu Moderatora w kwestiach regulaminowych. Swoje wątpliwości możesz zgłaszać na adres administracja@grupa-poludnie.info lub przy braku odzewu na kontakt@motoautostrada.pl.
9. Chcąc coś kupić, sprzedać, możesz skorzystać z działu "Giełda". Zapoznaj się uprzednio z jego regulaminem.
10. Na forum, bez zezwolenia Administracji, NIE MOŻNA UMIESZCZAĆ REKLAM. Dotyczy to reklam umieszczonych w postach, w awatarze i w każdej innej formie (nie dotyczy podpisu w profilu użytkownika do 40 znaków). W razie złamania tego punktu regulaminu Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy, a w przypadku ponownego jej umieszczenia, do usunięcia użytkownika z Forum. Odstępstwo dotyczy jedynie działu "Warsztaty, Sklepy, Salony...", jednak tematy muszą być bezwzględnie zgodne z jego regulaminem.
11. Rażące łamanie REGULAMINU FORUM będzie karane: upomnieniem od Moderatora, ostrzeżeniem, czasową blokadą pisania, w ostateczności usunięciem konta użytkownika.
12. Pamiętaj, że żaden regulamin nie zastąpi Twojego zdrowego rozsądku. Pomyśl, zanim coś napiszesz - Twoje posty świadczą o Tobie!
13. Rejestrując się na Forum Grupa-Południe wyrażasz zgodę na otrzymywanie komunikatów od administracji (e-mail, PW, inne).
14. Kopiowanie wypowiedzi, zdjęć i obrazów bez zgody ich autora jest zabronione.
15. Ujawnianie korespondencji PW jest zabronione. Posty z takową będą usuwane, a postujący zostanie ukarany.
16. O sprawach nieobjętych regulaminem decydują Administratorzy forum. Patrz również - p.8 Regulaminu Forum.

Zablokowany