FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj
sub
sub
sub
sub

LIDL

Moderatorzy: Qcyk, leon

<<

polly

KGP 200
KGP 200

Sprzęt: sózócki

Post 24 marca 2012, 13:13

Re: LIDL

leon napisał(a):
polly napisał(a):a widzieliście może gdzieś tankbagi? byłem na wielickiej i albo jestem ślepy albo zwyczajnie ich tam nie było...

W Lidlu w Wieliczce około 9tej było wszystko w dosyć dużych ilościach. Dla swojej drugiej połowy zakupiłem przeciwdeszczówkę (wygląda na całkiem przyzwoitą), dla siebie skarpety i dla małego moto mały smar. :) Tangbaga oglądałem. Całkiem fajny. Gdyby nie to, że już mam podobny kupiłbym go na pewno.

Potwierdzam, dotarłem do Wieliczki, jakieś pół godziny temu mieli jeszcze bardzo dużo tankbagów, rozmawiałem z kumplem, który był na Kobierzyńskiej w Lidlu, pytał o tankbagi i mówi, że rano zeszły, bardzo szybko, wygląda na to, że to samo było na Wielickiej. Ja kupiłem bieliznę termo - uważajcie na rozmiarówki, ja normalnie noszę M/L a tu musiałem wziąć XL, zgarnąłem jeszcze kombi przeciwdeszczowe, tankbaga i smar. Tankbag wygląda całkiem porządnie, zobaczymy jak się będzie sprawował na co dzień.
Oglądałem jeszcze rękawiczki, kaski i wg. mnie to straszna tandeta, kombinezon przeciwdeszczowy, po dokładniejszych oględzinach też jakoś cudownie nie wygląda, ale mam nadzieję, że często go nie będę używał, więc powinien spełnić swoje zadanie.

pozdrawiam Poli.
na co koni kupa, jak kierowca dupa?
<<

Maciek#no.1

KGP 45
KGP 45

Imię: Maciek

Sprzęt: Gixxer K5 750x

Post 24 marca 2012, 13:29

Na Okulickiego widziałem, że jeszcze sporo kankbagow było. Ale to kolo 12.
<<

speedy

KGP 300
KGP 300

Imię: Dawid

Sprzęt: robi przeciąg

Post 24 marca 2012, 13:54

Pokrowiec na moto badziew jakich mało. Miałem, ale jeszcze z wcześniejszej akcji - użyłem go kilka razy i się podarł.
Loud & proud ;)
<<

laufer13

KGP 80
KGP 80

Imię: Michael

Sprzęt: Fzs 600

Post 25 marca 2012, 11:32

Tankbagów widziałem wczoraj z 10 w lidlu w skawinie. Ale hmm... jakoś te oxforda na oko wyglądają solidniej a na allegro można znaleźć już od 130zł
Czy miłość do motocykla jest zła?
<<

sebastian.

Znajomy

Sprzęt: r1

Post 25 marca 2012, 18:10

Panowie brać tego Tankbaga czy nie?Warto ? dajcie opinie waham się...
mmmmmmootóóóóórrrrrrr
<<

laufer13

KGP 80
KGP 80

Post 25 marca 2012, 18:40

sebastian. napisał(a):Panowie brać tego Tankbaga czy nie?Warto ? dajcie opinie waham się...

ja uważam że nie jest on najlepszy. Jakoś wykonanie nie jest b dobre i jeszcze w dodatku małe magnesy są.
<<

woohu

Przyjaciel
Przyjaciel

Imię: Kamil

Sprzęt: Bandit 650

Post 25 marca 2012, 18:48

Mam go 3 sezon i wszystko jest orajt. Nie podarł się, magnesy trzymają bardzo dobrze. Widziałem tegoroczny produkt i wydaje mi się, że jest lepiej wykonany niż ten sprzed kilku lat. Jak bym nie miał to bym brał.
<<

chinczykksws

KGP 160
KGP 160

Sprzęt: GSX-R 1000 k8

Post 25 marca 2012, 21:01

laufer13 napisał(a):
sebastian. napisał(a):Panowie brać tego Tankbaga czy nie?Warto ? dajcie opinie waham się...

ja uważam że nie jest on najlepszy. Jakoś wykonanie nie jest b dobre i jeszcze w dodatku małe magnesy są.

Uwazasz? czy uzywałes i wiesz :P duzo osob chwali te tankbagi . za ta cene szału nie ma ale jest.
<<

laufer13

KGP 80
KGP 80

Post 25 marca 2012, 21:11

chinczykksws napisał(a):
laufer13 napisał(a):

Uwazasz? czy uzywałes i wiesz :P duzo osob chwali te tankbagi . za ta cene szału nie ma ale jest.

Uważam :) Miałem w rękach te oxfordu niedawno i wydawało mi się wczoraj że dużo gorsza jakość wykonania jest w tych z lidla a tak jak napisałem wyżej te oxforda można znaleźć już po 130zł. Było pytanie o opinie to wypowiedziałem się jak osoba która nie ma ale coś wie xD
<<

sebastian.

Znajomy

Sprzęt: r1

Post 25 marca 2012, 21:48

To takie pytanie: czy przy 200+nie odleci z baku? Jeśli będzie siedział, to biorę.
mmmmmmootóóóóórrrrrrr
<<

woohu

Przyjaciel
Przyjaciel

Sprzęt: Bandit 650

Post 26 marca 2012, 05:45

Przy prędkościach autostradowych nie odpadł, ani nie zsuwał się czy coś, a mam moto bez owiewek.
<<

gasior

Swój
Swój

Imię: Tomasz

Sprzęt: Yamaha FZ6

Post 26 marca 2012, 09:56

Kupiłem ten tankbag w sobotę, więc duże czasu z nim nie spędziłem i trudno mo mówić o wytrzymałości, ale podzielę się swolim uwagami:
- nie wiem czy wytrzyma 200 ale przy 170 nawet nie drgnął (nalezy zaznaczyć, że moto z owiewką, wiec pęd powietrza w tym niejscu jest tylko jak kichnę z otwartą szybą)
- magnesy trzymają dobrze, trochę gorzej trzymały u Marsika, ale podejrzewamy, że to dlatego, że ma plastikowy bak
- fajna opcja przerobienia na plecak (serce mi tak podpowiada, bo jeszcze nie założyłem na plecy, więc rozum milczy w tym temacie)
- ilość kieszonek dodatkowych odpowiednia żeby utrzymać porządek lub też coś w nich zgubić
- dla mnie ważne, ale ktoś może się zaśmiać: zmieści teczkę A4 z dokumentami bez łamania

minusy:
- trochę krótka taśma do zapinania przy główce ramy
- jest duży, na niektórych moto może zasłonic liczniki/kontrolki
- wąski otwór mapnika dodatkowo umieszczony od przodu ( w czasie jazdy trzeba sobie złamać rękę żeby coś z niego wyjąć)
- brakuje lusterka żeby poprawić makijaż i nie ma logo z gwiazdą :twisted:

dla porównania powiem, że miałem teraz tankbag kappy, który kosztował dwa razy więcej i po jednym sezonie zamek błyskawiczny się rozwalił, wiec jeśli ten wytrzyma pół roku, to już mogę powiedzieć, że się opłacał.
IKHAKIMA
<<

Pio

KGP 260
KGP 260

Imię: Piotrek

Sprzęt: LC4 640 SM

Post 27 marca 2012, 06:11

Część dyskusji powędrowała do kosza.

Aby rozwiać wątpliwości, ogłaszam, że Chrzanów i okolice to też nasz teren, wszakże w Małopolsce leży. W razie dalszych wątpliwości, Śląsk to też NASI - przecież prowadzimy wspólne akcje i spotykamy się na imprezach masowych. Tak samo jak rugowanie osób z podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego, czy nawet dolnośląskiego, nie jest do końca uzasadnione.

Jeśli kogoś bardzo razi zadawane pytanie lub jego sensowność, prosimy o korzystanie z tego "trójkącika z wykrzyknikiem" w prawym dolnym rogu postu ;)
<<

MasterL

KGP 160
KGP 160

Imię: Lech

Sprzęt: Wspanialy :P

Post 10 kwietnia 2012, 16:53

Uzywal ktos tego smaru z lidla ? czy sie calkiem nie nadaje do lancucha ...
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-888 ... _26085.htm
Cenzura śmierdzi.
<<

motoches

GP
GP

Imię: Piter

Sprzęt: Bura suka B12S

Post 10 kwietnia 2012, 17:12

MasterL napisał(a):Uzywal ktos tego smaru z lidla ? czy sie calkiem nie nadaje do lancucha ...
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-888 ... _26085.htm

Kiedyś kupiłem go jako awaryjny i powiem szczerze, że sprawia całkiem dobre wrażenie. Jest to bezbarwny smar przypominający obecne na rynku smary silikonowe. Użyłem go parę razy jak mi się skończył "bardziej markowy" i nie zauważyłem żadnych dziwnych objawów, takich jak np. konieczności częstszego smarowania.

Pzdr
o dojrzałości faceta świadczy fakt, że ma w domu niewypity alkohol
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na luzie