Rumunia nowy przewodnik akcja crowd-fundingowa

Moderator: leon

Awatar użytkownika
radekw
KGP 45
KGP 45
Posty: 176
Rejestracja: 25 października 2011, 17:39
Imię: Radek
Sprzęt: CRF 1000D
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rumunia nowy przewodnik akcja crowd-fundingowa

Post autor: radekw » 11 lutego 2018, 10:59

Heloł! :)
W zeszłym sezonie polatałem sobie trochę po Rumunii i przy okazji natknąłem się na pewnego gościa, który zajmuje się tworzeniem przewodników motocyklowych. Sam jest zapalonym motocyklistą, więc profil przewodników nie jest tylko z nazwy, ale faktycznie są mocno ukierunkowane na dwa kółka. Chce pokazać Rumunię obcokrajowcom z jak najlepszej strony, więc trasy prowadzą przez bardzo malownicze tereny i do tego jest z wykształcenia kartografem, więc o profesjonalizm też nie trzeba się martwić :)
Potowarzyszyłem mu cały dzień przy wyszukiwaniu tras do nowego przewodnika, a potem się rozdzieliliśmy. Poniżej komplementujemy widoczki :) (wbrew pozorom ja to ten jadący na lekko ;) )
Obrazek

Przypadliśmy sobie do gustu na tyle, że utrzymujemy kontakt i z przyjemnością chciałbym Wam zaprezentować jego nowy projekt, którym jest przewodnik dedykowany pod motocykle klasy ADV obejmujący 3000 km pętli po Rumunii głównie offroadowo. Do tej pory wydawał swoje przewodniki przy pomocy sponsorów, teraz próbuje crowd-fundingu. Jest też szansa na polskie tłumaczenie :)
Tu macie link do notki blogowej i akcji crowd-fundingowej dotyczącej tego przewodnika: http://www.blog.carpathian2wheelsguide. ... guidebook/

l33dek
Znajomy
Posty: 21
Rejestracja: 12 października 2014, 16:17
Imię: Lidka
Sprzęt: F650GS
Lokalizacja: Kraków

Re: Rumunia nowy przewodnik akcja crowd-fundingowa

Post autor: l33dek » 19 lutego 2018, 14:57

Może ktoś chciałby zamówić guidebook w pakiecie? Wyjdzie nieco taniej ;)

ODPOWIEDZ