MotoMikołaje Kraków 2011

Informacje o motocyklowych zlotach, imprezach, akcjach charytatywnych

Moderator: leon

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Imię: Ann
Sprzęt: zadupek RR :)
Kontakt:

MotoMikołaje Kraków 2011

Post autor: aNuSkA » 12 listopada 2011, 15:52

Witajcie,

Ponieważ jeden z forumowiczów na Facebooku ciągle ma jakież żale, że jeszcze nic nie ma na GP i żeby nie musieć wdawać się w bezsensowne dyskusje.

Już po raz V mam przyjemność zaprosić WSZYSTKICH na coroczną już akcję MotoMikołaje Kraków
Dziś podam podstawowe informacje natomiast jutro otrzymacie wszystkie dokładniejsze szczegóły dotyczące jak można pomóc.

Jeżeli ktoś z was nie wiem o co chodzi z MotoMikołajami to zapraszam do prześledzenia wątków z poprzednich lat.

MMK 2011

W tym roku akcję kierujemy do podopiecznych dwóch zaprzyjaźnionych z nami od lat placówek:

Dom Dziecka przy ul. Naczelnej
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, ul. Tyniecka

Data: 4.12.2011
Godziny:
- 10:30 zbiórka na parkingu przed Zespołem Szkół Mechanicznych przy al.Solidarności w Krakowie (Nowa Huta)
- 11:30 start parady
- ok. 12:00 - wjazd na Płytę Rynku Głównego
- jeżeli warunki pogodowe pozwolą przejazd do podopiecznych z ww placówek

Jeżeli już teraz macie jakieś konkretne pytania to zapraszam na priv. Szczegóły podawane będą jutro.

ps. proszę o niewyciąganie jakiś zbyt filozoficznych wniosków przez osoby, które do tej pory nie angażowały się bezpośrednio w organizację wydarzenia oraz nie porównanie roku poprzedniego z rokiem np. 2009 bo podstawową sprawą w tych przypadkach była POGODA!!!!!.

pozdrawiam
AJ
Każdy z nas wyznaje inną Motocyklową religię. Ktoś woli długie trasy ja wole zapach spalin na torze Poznań...

Awatar użytkownika
Tomek
KGP 80
KGP 80
Imię: Tomek
Sprzęt: XV535
Kontakt:

Re: MotoMikołaje Kraków 2011

Post autor: Tomek » 15 listopada 2011, 14:41

Czy potrzebujesz nasze dane (imię, nazwisko, nr rejetracyjny motocykla) do podania policji celem wjazdu na płytę Rynku Głównego?

proszę podaj także linka do FB.... będzie łatwiej :)
XV 535 - NTV 650-XV535 znów NT650V ;)
Goń marzenia lecz nie za szybko by ich nie wyprzedzić :)

Awatar użytkownika
Maylok94
Swój
Swój
Imię: Mateusz
Sprzęt: GS 500E/ Ogar 200
Kontakt:

Post autor: Maylok94 » 15 listopada 2011, 21:50

Awatar użytkownika
Martyna
KGP 200
KGP 200
Imię: Martyna
Sprzęt: różne :P

Post autor: Martyna » 18 listopada 2011, 21:54

aNuSkA pisze:...Ponieważ jeden z forumowiczów na Facebooku ciągle ma jakież żale, że jeszcze nic nie ma na GP i żeby nie musieć wdawać się w bezsensowne dyskusje...
Myślę że forumowicz ma rację, gdyż nie każdy korzysta z fb, a śledzi was tam jedynie 500 osób. Na forum jest trzy i pół tysiąca użytkowników oraz pewnie drugie tyle osób niezarejestrowanych, a forum śledzących. Krótko mówiąc: dziękuję serdecznie za informację o imprezie w stosownym miejscu :pray: .
aNuSkA pisze: ...
- 11:30 start parady
- ok. 12:00 - wjazd na Płytę Rynku Głównego
...
Rozumiem że "parada" oznacza, że jest to akcja zorganizowana i obstawiana? Czy też po prostu jedziemy sobie normalnie między samochodami?
Czy mamy zgodę na wjazd na Rynek, czy robimy to, licząc na to, że z uwagi na szczytny cel nikt nas gonił nie będzie? :>
aNuSkA pisze:...Szczegóły podawane będą jutro...
...i co z tymi szczegółami?
aNuSkA pisze:...proszę o niewyciąganie jakiś zbyt filozoficznych wniosków przez osoby, które do tej pory nie angażowały się bezpośrednio w organizację wydarzenia...
Czy mogłabyś rozwinąć swoją myśl? Nie bardzo rozumiem jakie wnioski wolno mi wyciągać, a jakich mi nie wolno.

Za wszelkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie z góry serdecznie dziękuję i być może do zobaczenia :banghead: .

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Kontakt:

Post autor: aNuSkA » 19 listopada 2011, 20:51

Martyna pisze: Myślę że forumowicz ma rację, gdyż nie każdy korzysta z fb, a śledzi was tam jedynie 500 osób. Na forum jest trzy i pół tysiąca użytkowników oraz pewnie drugie tyle osób niezarejestrowanych, a forum śledzących. Krótko mówiąc: dziękuję serdecznie za informację o imprezie w stosownym miejscu :pray: .
Martyna chodziło tutaj o to, że temat pojawia się zawsze. Chodziło o zwrócenie uwagi na to w jaki sposób ÓW człowiek pisał upominał się etc.
Martyna pisze: Rozumiem że "parada" oznacza, że jest to akcja zorganizowana i obstawiana? Czy też po prostu jedziemy sobie normalnie między samochodami?
Czy mamy zgodę na wjazd na Rynek, czy robimy to, licząc na to, że z uwagi na szczytny cel nikt nas gonił nie będzie? :>
Radzę prześledzić tematy zeszłoroczne. Nie wiem czy będziesz uczestniczyła w imprezie pierwszy raz czy nie, ale napisałaś pytanie które powtarza się co roku :) i przepraszam ale nie chce mi się rozpisywać i po raz kolejny do tego wracać. Jeżeli organizujemy imprezę to wszystkie kwestie jakie poruszyłaś są zorganizowane tak jak powinny.

Martyna pisze:...i co z tymi szczegółami?

Do wczoraj były kompletowane wiec zaraz wrzuce je w jednym płynnym poście
Martyna pisze:Czy mogłabyś rozwinąć swoją myśl? Nie bardzo rozumiem jakie wnioski wolno mi wyciągać, a jakich mi nie wolno.

:) I znowu gdybyś zapoznała się z zeszłorocznymi tematami to wiedziałabyś o co chodzi :) chodzi o to, żeby osoby które nie przyłączały się do bezpośredniej organizacji imprezy nie zaczynały mówić co było źle zrobione, co zEbaliśmy, że ktoś puścił plotkę że MMK nie ma i dlatego rok temu było mało uczestników (a to G prawda). Bo prawda taka, że po 5 latach chyba tylko Ci co organizują mają świadomość tego jak to się robi i sami widzą co zostało zrobione źle, a inni sa tylko uczestnikami i jeżeli na starcie wiedzą co BĘDZIE źle niech napiszą do organizatorów a nie piorą brudy publicznie :)
Każdy z nas wyznaje inną Motocyklową religię. Ktoś woli długie trasy ja wole zapach spalin na torze Poznań...

Awatar użytkownika
Martyna
KGP 200
KGP 200
Imię: Martyna
Sprzęt: różne :P

Post autor: Martyna » 20 listopada 2011, 16:39

aNuSkA pisze: Radzę prześledzić tematy zeszłoroczne. Nie wiem czy będziesz uczestniczyła w imprezie pierwszy raz czy nie, ale napisałaś pytanie które powtarza się co roku :) i przepraszam ale nie chce mi się rozpisywać i po raz kolejny do tego wracać. Jeżeli organizujemy imprezę to wszystkie kwestie jakie poruszyłaś są zorganizowane tak jak powinny.
Dla mnie fakt, że coś już kiedyś było, niekoniecznie oznacza, że zawsze już tak będzie, dlatego wolałam się upewnić. Różne rzeczy, różni ludzie organizują z lepszym bądź gorszym skutkiem, a doświadczenie życiowe nakazuje mi upewniać się co do niektórych spraw. Z Twojej wypowiedzi rozumuję, iż parada jest obstawiana a wjazd na płytę Rynku na legalu. Cieszy mnie to niezmiernie :D .
aNuSkA pisze:...chodzi o to, żeby osoby które nie przyłączały się do bezpośredniej organizacji imprezy nie zaczynały mówić co było źle zrobione, co zEbaliśmy,...
Przyznam, że nieco zniechęca do udziału w imprezie fakt, że organizator ma w głębokim poważaniu opinie uczestników na jej temat. Osobiście uważam, że opinia i krytyka uczestników imprezy (jakiejkolwiek) jest bardzo istotną sprawą dla organizatorów, gdyż niekiedy pewne sprawy lepiej widać z zewnątrz. Ale to tylko moje zdanie. Przypuszczam, że również Cię ono nie interesuje :P.

Pozostaje trzymać kciuki za pogodę i szykować stroje :banghead:. Czy przebrania elfów również są mile widziane, czy muszę być Mikołajem? Trochę nie do twarzy mi z brodą ;).

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Sprzęt: KTM 690 SMC R
Kontakt:

Post autor: Policho » 20 listopada 2011, 17:19

Martyna pisze:... czy muszę być Mikołajem? Trochę nie do twarzy mi z brodą ;)
E tam, najwyżej nie będziesz się golić kilka dni i będzie "jak prawdziwa" :P .

Nie mogłem ...
części zamienne - multimoto@o2.pl

Awatar użytkownika
synekGT
sekcja techniczna forum
Imię: Artur
Sprzęt: xeon/torsen :)

Post autor: synekGT » 20 listopada 2011, 18:03

Policho popraw no się. Dziewczyny sobie brodę depilują, a nie golą. :hihihi:
"Nie ma boga, jest... Motór" :moto:
www.motoautostrada.pl

Awatar użytkownika
krzychoo
GP
GP
Imię: Krzysiek
Sprzęt: autoBus 12, Hanka
Kontakt:

Post autor: krzychoo » 20 listopada 2011, 20:14

o kur... a ja myślałem że będzie normalny temat bez kłótni i przepychanek.....
Co tu dużo gadać... jak pogoda będzie znośna, (cieplej jak -20 ) i droga przejezdna to strój mikołaja/śnieżynki/aniołka/mikołajowej + moto i tyle... data, godzina jest... ktoś chce pomóc to wiadomo do kogo uderzać... myślę że nie ma o czym na razie dyskutować !
---- www.mobildjs.pl ----

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Kontakt:

Post autor: aNuSkA » 21 listopada 2011, 15:58

krzychoo pisze:o kur... a ja myślałem że będzie normalny temat bez kłótni i przepychanek.....
Co tu dużo gadać... jak pogoda będzie znośna, (cieplej jak -20 ) i droga przejezdna to strój mikołaja/śnieżynki/aniołka/mikołajowej + moto i tyle... data, godzina jest... ktoś chce pomóc to wiadomo do kogo uderzać... myślę że nie ma o czym na razie dyskutować !
Dzieki! :) w końcu ktoś zrozumiał że po 5 latach mam dość zbędnych dyskusji :) i na prawdę nie mam czyjegokolwiek zdania w D. :) tylko nie lubię wertować tematów które i tak już były poruszane.

DODATKOWE INFORMACJE DLA TYCH KTÓRZY NIE KORZYSTAJĄ Z FB!!

Moi drodzy. Jak i rok temu w ramach podziękowania za nawet drobną pomoc/pamiątki każdy z uczestników MMK 2011 będzie mógł otrzymać okazjonalną tegoroczną naklejkę i przypinkę.

Chcecie przekazać pomoc finansową na rzecz paczek dla naszych małych przyjaciół? Będzie taka możliwość 28.11. w godz. 19:00-22:00 w Luigi 1930 przy ul.Karmelickiej 43a (Dawny CL) Tam również będą do odbioru PLAKATY :) dla tych, którzy będą chcieli je rozwiesić w różnych miejscach w Krakowie oraz naklejki, przypinki.

Jeżeli ktoś nie będzie miał możliwości się pojawić istnieje możliwość przelania pieniędzy na konto jednak w tej sprawie prosze o kontakt indywidualny na priv.

W tym roku pomimo starań będziemy musieli się skupić na środkach zebranych we własnym gronie bo firmy dopadł wszechogarniający "kryzys''.
Chyba, że znacie jeszcze jakieś firmy, które z chęcią dorzuciłyby się do naszej zbiórki w zamian za reklamę, logo na plakacie etc. To istnieje możliwość przyłączenia się do czwartku ponieważ wtedy kończymy składać plakat.

Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam tu lub na priv :)

Awatar użytkownika
aNuSkA
KGP 200
KGP 200
Kontakt:

Post autor: aNuSkA » 21 listopada 2011, 16:18

PRZYPOMINAM również:

WSZYSTKIE OSOBY które przekażą jakiekolwiek środki na rzecz paczek mają w każdym momencie wgląd do paragonów i listy wydatków poniesionych w związku z MMK

Awatar użytkownika
krakusik
Kandydat
Kandydat
Imię: Darek
Sprzęt: R6

Post autor: krakusik » 25 listopada 2011, 14:51

Witam,
Anuśka mam pewien problem z PW do Ciebie,
Jak możesz podaj mi nr konta na którę można wpłacić symboliczną kwotę i wspomóc akcje.

Awatar użytkownika
sarawi
KGP 300
KGP 300
Sprzęt: BMW f 650 GS
Kontakt:

Post autor: sarawi » 27 listopada 2011, 08:49

aNuSkA pisze: ktoś puścił plotkę że MMK nie ma i dlatego rok temu było mało uczestników (a to G prawda)
Wybacz, ze sie wtrace. Z calym szacunkiem dla Ciebie i pracy, ktora wkladasz w organizowanie tej imprezy, ale ! - powod moim zdaniem byl inny. Frekwencja w zeszlym roku nie dopisala, bo o ile mnie pamiec nie myli, mielismy w grudniu 2010 ZIME w pelni - minus 10 stopni, osniezone, w wielu miejscach nieprzejezdne drogi, a haslo, ktore rzucilas na forum "Mozemy na Was liczyc? Czy jestescie cieple paczki i wymiekacie?", w momencie kiedy Ty prywatnie na motocyklu NIE jezdzisz i na motocyklu na impreze NIE przyjechalas, skutecznie zniechecilo kilka osob, m.in mnie. Zreszta Dtox bardzo ladnie Ci wtedy odpisal: "Czyli Ty i Marcin bedziecie na Waszym moto, jesli dobrze rozumiem". Ja motocykla i wlasnego bezpieczenstwa w takiej sytuacji nie zamierzalam wystawiac na probe. I jezeli w tym roku pogoda nie dopisze, takze nie bede. I mysle, ze wielu z nas rowniez.
Impreza jest zawsze dobrze zorganizowana, ale dobra organizacja to jedno, a ludzie bioracy w tym udzial, bez ktorych MM po prostu by nie bylo, to drugie i o nich takze trzeba pamietac i liczyc sie z nimi, prawda?

Awatar użytkownika
miszA
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Michał
Sprzęt: CB 600 S Hornet
Kontakt:

Post autor: miszA » 27 listopada 2011, 11:33

Przyznam szczerze że w ubiegłym roku pogoda mnie mocno zniechęciła dlatego szacun dla tych którzy wtedy byli. Za to w tym roku choćby nie wiem co obiecuję być, pogoda zanosi się chyba na "znośną" :)
www.wandakrakow.pl

Awatar użytkownika
Qcyk
mod
mod
Imię: Przemek
Sprzęt: 690 SM

Post autor: Qcyk » 27 listopada 2011, 18:30

Ludzie czy nawet jak coś próbujemy zrobić dobrego wspólnie to musicie sobie do gardeł skakać... polaczkowość na każdym kroku...
Wpadać jutro do Cla, a nie pier..... jak to w zeszłym roku było. Teraz mamy ten rok i trzeba pomyśleć jak tu paczki dla dzieciaków przygotować. Bo te z zeszłego roku to już simple past dla nich.
Uważaj na myśli, bo stają się słowami...

ODPOWIEDZ