III Zawody jazdy technicznej

Informacje o motocyklowych zlotach, imprezach, akcjach charytatywnych

Moderator: leon

Awatar użytkownika
Chester
KGP 260
KGP 260
Imię: Michał
Sprzęt: Cinkłaczento
Kontakt:

Re: III Zawody jazdy technicznej

Post autor: Chester » 7 sierpnia 2011, 23:21

Luckyy pisze:a jak będzie deszcz to będzie "mini tor" pod dachem? ;)
hmmm a to Ty tylko w słońcu jeździsz ? :) niech kibice stoją pod dachem :) a reszta... nie ma że boli :) asfalt jest na tyle przyczepny że nawet na mokro "kolano" siada jak złoto więc reszta normalnie będzie jeździć i na bierać umiejętności :)

Jakby nie było pewnie kiedyś nastaną pierwsze zawody w deszczu choć mam nadzieję że nie tym razem :)

Pozdrawiam
Chester
http://www.moto-expert.info

Awatar użytkownika
Luckyy
Swój
Swój
Imię: Łukasz
Sprzęt: FZ6N
Kontakt:

Post autor: Luckyy » 7 sierpnia 2011, 23:25

Chester pisze: hmmm a to Ty tylko w słońcu jeździsz ?
w zasadzie tak bo jestem na tyle leniwy, że nie chce mi się później myć motocykla i smarować łańcucha :)
kupując LANCIE kupujesz styl życia...

Awatar użytkownika
kutel
Swój
Swój
Imię: Maciek
Sprzęt: S1000RR
Kontakt:

Post autor: kutel » 8 sierpnia 2011, 08:36

I poprawna nazwa ulicy powinna byc taka: :papa:
Załączniki
plakat pop.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=R7PTNVBN4V8

Awatar użytkownika
Landor
KGP 110
KGP 110
Imię: Jurek
Sprzęt: B12 S 2001

Post autor: Landor » 8 sierpnia 2011, 17:50

Ja w sumie chciałbym żeby padało.

Po suchym każdy (powiedzmy) potrafi, po mokrym już tylko garstka wybranych śmiałków. Chciałbym do nich dołączyć i w kontrolowanych warunkach dojść do granicy moich umiejętności na mokrym. I przesunąć ją jak najdalej się da przez te dwa dni.

Przede wszystkim sprawdzić ile tak naprawdę jest tej przyczepności i jak agresywnie można brać zakręty, jak ostro hamować i jak mocno przyspieszać właśnie na mokrym. Pokonać blokady myślowe, które każą się powstrzymywać bo przecież jest MOKRO i zaraz będzie ślizg...

A cena przekroczenia granicy własnych umiejętności oraz linii, gdzie kończy się talent i brakuje farta, na zwykłych drogach publicznych może być bardzo wysoka. Na torze u Chestera (i mówię to z doświadczenia wyciągniętego z dwóch poprzednich edycji) to tylko parę siniaków i ew połamane owiewki. Da się z tym żyć.

I powiadam, niech leje! :D

Do zobaczenia na torze :)
www.gcstuning.pl
był B6 był B12 :(JEST B12 :D

Awatar użytkownika
miroslaw123
KGP 160
KGP 160
Sprzęt: Transalp 650
Kontakt:

Post autor: miroslaw123 » 8 sierpnia 2011, 21:48

Chester, załatw szlauch do polewania toru-będzie próba mokra :lolsign:
dron.malopolska.pl - zapraszam

Awatar użytkownika
Luckyy
Swój
Swój
Kontakt:

Post autor: Luckyy » 8 sierpnia 2011, 23:13

Landor pisze: Przede wszystkim sprawdzić ile tak naprawdę jest tej przyczepności i jak agresywnie można brać zakręty, jak ostro hamować i jak mocno przyspieszać właśnie na mokrym. Pokonać blokady myślowe, które każą się powstrzymywać bo przecież jest MOKRO i zaraz będzie ślizg...
asfalt na drogach nie zawsze jest tak przyczepny jak ten na placu wiec na placu i tak "zrobisz więcej" a później droga może zaskoczyć jak będzie mała nierówność i więcej wody.

Dobrze, że nikt z nas nie może kontrolować pogody :mrgreen:

Awatar użytkownika
bonusikkk
KGP 160
KGP 160
Imię: Bonus
Sprzęt: GSXR1000 / VL1500
Kontakt:

Post autor: bonusikkk » 9 sierpnia 2011, 01:54

Panowie ja tu specjalnie z okazji zawodów u Pana Chestera kupiłem sliki by mieć nieco przewagi nad wami :lolsign: a wy tu o deszczu? To iście nie taktowne.
Sądziłem że będziemy się bić* o te 30sci miejsc a tu proszę, cisza...

Pozdrawiam
www.Bonus-Rent.pl MotoBonus.eu BonusBus.pl

Awatar użytkownika
Landor
KGP 110
KGP 110
Imię: Jurek
Sprzęt: B12 S 2001

Post autor: Landor » 9 sierpnia 2011, 06:36

Luckyy pisze:Dobrze, że nikt z nas nie może kontrolować pogody :mrgreen:
No czasem by się przydało, nie mów :P
bonusikkk pisze:Sądziłem że będziemy się bić* o te 30sci miejsc a tu proszę, cisza...
Cicha woda brzegi rwie :) Będziesz miał niespodziankę gdy zobaczysz współuczestników o ;)
www.gcstuning.pl
był B6 był B12 :(JEST B12 :D

Awatar użytkownika
Misiek
KGP 160
KGP 160
Sprzęt: SV650s / B12s
Kontakt:

Post autor: Misiek » 9 sierpnia 2011, 07:19

a tak btw Chester daj znac czy juz lista zapelniona czy sa jeszcze miejsca. Osobiscie to spodziewalem sie, ze wolne miejsca rozejda sie jak świeże bulki.
Ostatnio zmieniony 9 sierpnia 2011, 14:11 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.
ex - Zr7s, Kilofaza

Awatar użytkownika
Luckyy
Swój
Swój
Kontakt:

Post autor: Luckyy » 9 sierpnia 2011, 09:30

Jeśli dobrze zrozumiałem to co pisał Chester to liczba osób które się chcą zapisać nie jest ograniczona.

W sobotnich treningach oraz niedzielnych treningach i kwalifikacjach mogą brać wszyscy którzy będą na liście.
Jeśli ktoś chce trenować ale nie chce brać udziału w rywalizacji też musi się zapisać a do przejazdów zawodniczych zmuszany nie będzie ;-)

Ograniczenie 30 osób dotyczy tylko części "po 13:00 w niedziele". Tak jak w MotoGP maja zasadę 107% czasu tu jest 30 osób.

Awatar użytkownika
Maylok94
Swój
Swój
Imię: Mateusz
Sprzęt: GS 500E/ Ogar 200
Kontakt:

Post autor: Maylok94 » 9 sierpnia 2011, 13:58

no ja bym z chęcią pojechał, ale nie mam skąd 50 zł wytrzasnąć, dzisiaj mi przysłali pismo z PZU że mam 71 zł zaległego oc płacić nie wiem za co :/

Awatar użytkownika
Chester
KGP 260
KGP 260
Sprzęt: Cinkłaczento
Kontakt:

Post autor: Chester » 9 sierpnia 2011, 17:28

Luckyy pisze:Jeśli dobrze zrozumiałem to co pisał Chester...
Dobrze zrozumiałeś :)
misieKrk pisze:a tak btw Chester daj znac czy juz lista zapelniona czy sa jeszcze miejsca...
W niedzielę pozostało 8 miejsc... do dziś nie spradzwałem.
Maylok94 pisze:no ja bym z chęcią pojechał, ale nie mam skąd 50 zł wytrzasnąć, dzisiaj mi przysłali pismo z PZU że mam 71 zł zaległego oc płacić nie wiem za co :/
Z racji wieku Twoją opłatę biorę na siebie... ale musisz być z którymś z rodziców kto podpisze papierek o wzięciu za Ciebie odpowiedzialności. Pamiętaj też że mimo niewielkiego sprzętu zobowiązany jesteś do posiadania ochraniaczy butów ze sztywną kostka itd.

Pozdrawiam
Chester
http://www.moto-expert.info

Awatar użytkownika
Jerry
GP
GP
Sprzęt: GSX-R 600
Kontakt:

Post autor: Jerry » 10 sierpnia 2011, 23:39

Maylok94 pisze:no ja bym z chęcią pojechał, ale nie mam skąd 50 zł wytrzasnąć, dzisiaj mi przysłali pismo z PZU że mam 71 zł zaległego oc płacić nie wiem za co :/
Kolego masz u mnie wielkiego plusa za determinacje i szcerość, nie wielu jest takich zapaleńców (w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście).Tak trzymaj i do zobaczenia na zawodach... :)
Zanim się przyczepisz, że piszę bez sensu popatrz na to co sam(a) piszesz, a potem to krytykuj!!!
Pozdrawiam
Jerry

Awatar użytkownika
bonusikkk
KGP 160
KGP 160
Imię: Bonus
Sprzęt: GSXR1000 / VL1500
Kontakt:

Post autor: bonusikkk » 10 sierpnia 2011, 23:46

Jerry pisze:
Kolego masz u mnie wielkiego plusa za determinacje i szcerość, nie wielu jest takich zapaleńców (w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście).Tak trzymaj i do zobaczenia na zawodach... :)

Brak klawisza "lubie to" :lolsign: podaj numer konta zrobimy forumową zrzutkę na twoje wpisowe :lolsign:

Pozdrawiam
www.Bonus-Rent.pl MotoBonus.eu BonusBus.pl

Awatar użytkownika
Jerry
GP
GP
Sprzęt: GSX-R 600
Kontakt:

Post autor: Jerry » 10 sierpnia 2011, 23:59

bonusikkk pisze:
Jerry pisze:

Brak klawisza "lubie to" :lolsign: podaj numer konta zrobimy forumową zrzutkę na twoje wpisowe :lolsign:

Pozdrawiam
Oj daj spokój chłopaczkowi :) widać, że chłopak strasznie chce wystartować, tylko leżą mu finansowe kłody pod nogami ( dla wielu ludzi szczególnie w jego wieku 50 zł to naprawdę dużo pieniędzy)...

Pozdrawiam
Zanim się przyczepisz, że piszę bez sensu popatrz na to co sam(a) piszesz, a potem to krytykuj!!!
Pozdrawiam
Jerry

ODPOWIEDZ