[SKLEP] "ANDŻELA" Tania używana odzież motocyklowa

... czyli gdzie szanują, a gdzie olewają klienta

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
Soszek81
KGP 45
KGP 45
Imię: Sławek
Sprzęt: Honda CBX750F
Kontakt:

Re: SKLEP" ANDŻELA" Tania używana odzież motocyklowa

Post autor: Soszek81 » 2 lipca 2012, 20:38

Właśnie o tym zapomniałem:
- przymierzając buty zostałem zmuszony do przejażdżki czy aby na pewno dobrze się w nich jedzie :lolsign:

Awatar użytkownika
zuraw
Znajomy
Imię: Rafał
Sprzęt: Honda cb600f Hornet

Post autor: zuraw » 15 lipca 2012, 17:20

w zeszlym tygodniu dokonywalem tam zakupow i rowzniez jestem zadowolony :D co prawda sklep wyglada jak typowy malo miasteczkowy sklep z odzieza uzywana :lol: i na poczatku troche sie zniesmaczylem, ale przeciez nie o wyglad tu chodzi! Pan Marek bardzo pozytywny, pomaga dobrac ubrania i nawet sie nie denerwuje z braku odkladania na miejsce :wink: co do samej odziezy to glownie skora, malo tekstylia i jeszcze mniej dzinsy, skóra roznego przekroju, od starych kombinezonow jeszcze z zeszlej epoki po porzadne, klasyczne, ponad czasowe spodnie czy kurtki, botow tez duzo ale juz trudniej cos znalesc, nie sportowe...zwlaszcza podobaly mi sie kurteczki dla plecakow, az uprosilem kolezanke aby jedna przymierzyla :D ja kupilem dla siebie spodnie, w sumie nie potrzebowalem az tak ale warto miec skorke w szafie, jeszcze za taka cene (100zl)...podsumowujac polecam, mozna zajrzec, moze akurat cos fajnego sie trafi

Awatar użytkownika
Morela
Kandydat
Kandydat
Imię: Klaudia
Sprzęt: honda

Post autor: Morela » 28 sierpnia 2012, 20:51

Wybrałam się dziś do tego sklepu z ciekawości. Prawdę mówiąc nie liczyłam na to, że coś kupię, a tu jednak... ;)
Bardzo miło, dużo uśmiechu i cierpliwości ze strony sprzedawcy (co dla mnie ma naprawdę duże znaczenie). :)
Także polecam. Można "wyhaczyć" coś naprawdę ciekawego i to za całkiem dobre pieniądze. :P

kotozon zx7r
Świeżak
Imię: grzesiek
Sprzęt: kawasaki zx7r zx6r

Post autor: kotozon zx7r » 6 września 2012, 05:41

A nie masz jakiejś strony w necie bo do Wieliczki nie chce mi się jechać na darmo. Potrzebuje fajny kombinezon dwuczęściowy na sporta (najlepiej ciemny )

Awatar użytkownika
Koniu_R6
KGP 110
KGP 110
Imię: Konrad
Sprzęt: Yamaha R6
Kontakt:

Post autor: Koniu_R6 » 6 września 2012, 14:26

kotozon zx7r pisze:A nie masz jakiejś strony w necie bo do Wieliczki nie chce mi się jechać na darmo. Potrzebuje fajny kombinezon dwuczęściowy na sporta (najlepiej ciemny )
Tak i są modele 3D oraz na bieżąco aktualizowane ceny w zależności od kursu euro... Dude come on... Do Wieliczki jest kawałeczek...
Kto mnie zna ten wie...

kotozon zx7r
Świeżak
Imię: grzesiek
Sprzęt: kawasaki zx7r zx6r

Post autor: kotozon zx7r » 6 września 2012, 22:19

Modeli 3D może mi nie potrzeba , ale kilka fotek by nie zawadziło . A do której jest otwarte w sobotę ? Podjadę jak będzie czas ten kawałeczek.

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat
Imię: Oleś
Sprzęt: honda vt 1100

Post autor: oles » 6 września 2012, 23:57

Witaj! Co najmniej do 15tej. Warto przyjechać i zobaczyć. Może coś ci wpadnie w oko

Awatar użytkownika
Meg
KGP 45
KGP 45
Imię: Małgorzata
Sprzęt: Suzuki

Post autor: Meg » 7 września 2012, 06:35

zawsze mozesz do niego zadzwonić i tez przyjedzie "po" godzinach otwarcia :)
Nie ufam ludziom,którzy nie lubią czekolady:)

misiauek
Kandydat
Kandydat
Imię: misio
Sprzęt: kein

Post autor: misiauek » 7 listopada 2012, 22:00

Witam, odwiedziłem dzisiaj miejscówkę w Wieliczce przy Rynek Górny 4. Obsługa miła, chcąca pomóc, jednak takiej konieczności nie było. Co do asortymentu mogę zdecydowanie polecić skórki na chopperka tj. skórzane spodnie, kurteczki, kamizelki. Węsząc za czymś na szosówkę nie znalazłem niczego interesującego, co do sportów, było parę pełnych kombików, jednak patrząc na ich kolory miałem wrażenie, że jestem na dyskotece 15 lat temu (nie obrażając oczywiście tych czasów:D). Niektórym rzeczom przydałaby się mała pielęgnacja:) Były także buty, jednak nie przyglądałem się im specjalnie, bo moim zdaniem kupowanie używanych butów jest spokrewnione z kupowaniem majtek z drugiej ręki.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat

Post autor: oles » 10 listopada 2012, 23:17

Witaj a ty to chyba pomyliłeś sklepy w opisie jest Tania Używana odzież motocyklowa więc jeżeli wiesz co to znaczy to raczej zdajesz sobie sprawę po co się udajesz Ja nikomu nie wciskam nic na siłę wręcz przeciwnie . A jeżeli chcesz zrobić jakąś anty reklamę to może najpierw się pokaż i ujawnij . Ja rozumiem że każdy może mieć jakieś obrzydzenie ale przyrównanie butów do bielizny to chyba złe porównanie . Kombinezony bywają różne od bardzo starych modeli po najnowsze ale z racji niskiej ceny to te nowe zchodzą najszybciej i tak jest z całą resztą .

misiauek
Kandydat
Kandydat
Imię: misio
Sprzęt: kein

Post autor: misiauek » 11 listopada 2012, 23:59

W żadnym wypadku antyreklamy nie zrobiłem, proszę nie posądzaj mnie o to, bo po co? Przedstawiłem swoje obiektywne zdanie na temat Pańskiego sklepu, na co najlepszym dowodem może być to, że podałem także zalety towaru...A buty porównałem do bielizny w taki sposób, ponieważ takiego podejścia mnie nauczono kiedyś:P
Pozdrawiam i powodzenia:)

Awatar użytkownika
Qcyk
mod
mod
Imię: Przemek
Sprzęt: F800GS
Kontakt:

Post autor: Qcyk » 12 listopada 2012, 09:38

Spokojnie Panowie...
Ten dział pierwotnie miał służyć do wyrażania opinii na temat sklepów warsztatów... użytkowników forum.
Rozumiem, że zakładając temat liczyłeś na reklamę. Ale niestety opinia jest jak dupa, każdy ma własną. Więc nie jedź chłopaka, bo nie napisał nic obraźliwego.
Wyraził swoją opinię i tyle.
Uważaj na myśli, bo stają się słowami...

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat

Re: [SKLEP] "ANDŻELA" Tania używana odzież motocyklowa

Post autor: oles » 1 stycznia 2013, 23:17

Witam wszystkich forumowiczów! Już wkrótce nowo otwarty sklep z odzieżą motocyklową używaną ANDZELA przenosi się do większego sklepu! W tym samym miejscu do większego lokalu - adres się nie zmienia: Wieliczka Rynek Gorny. Mega reklama "TANIO TANIEJ I NAJTANIEJ"! Nie sposób jej nie zauważyć. 03-01-21013 NOWA MEGA DOSTAWA KURTEK BUTÓW I SPODNI!
ZAPRASZAM WSZYSTKICH! JAK ZWYKLE DUŻE RABATY! POZDRAWIAM!I JAK ZWYKLE KUPISZ BĘDZIESZ ZADOWOLONY A JEŻELI NIE ZAWSZE MOŻESZ PRZYJECHAĆ WYMIENIĆ :)
:D :D

Awatar użytkownika
shadow974
Znajomy
Imię: ROBERT
Sprzęt: SUZUKI VL800

Post autor: shadow974 » 6 lutego 2013, 21:58

Bylem tam wczoraj i naprawde jestem pozytywnie zaskoczony . Przesympatyczna Pani :wink: pomogla w przymierzeniu chyba polowy kurtek, a powiem ze troche sie tego tam nazbieralo... :wink: Mimo wszystko nie narzekala ze narobilem troche zamieszania ;) W drodze rewanzu za mila obsluge kupilem dwie kurtki :lolsign: , i co istotne -w naprawde dobrej cenie :D Napewno tam wroce po buciki i spodnie , bo nparawde jest w czym wybierac :) Warto bylo gonic 90 km :) Polecam:)

Awatar użytkownika
shadow974
Znajomy
Imię: ROBERT
Sprzęt: SUZUKI VL800

Post autor: shadow974 » 3 marca 2013, 16:04

Dzisiaj pownownie odwiedzilem sklep ,, ANDŻELA,, :] Efekt- Cala reszta ubioru juz skomleptowana . Za symboliczne pieniadze mozna sie fajnie ubrac :D Polecam !

ODPOWIEDZ