[SKLEP] "ANDŻELA" Tania używana odzież motocyklowa

... czyli gdzie szanują, a gdzie olewają klienta

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
MasterL
KGP 160
KGP 160
Imię: Lech
Sprzęt: Wspanialy :P

Re: SKLEP" ANDŻELA" Tania używana odzież motocyklowa

Post autor: MasterL » 11 maja 2012, 18:53

Z ciekawkosci objechalem w kolo rynek gorny i nie widzialem zadnego szyldu ...
KRAKNET.COM Internet,monitoring,laptop serwis

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat
Imię: Oleś
Sprzęt: honda vt 1100

Post autor: oles » 12 maja 2012, 01:10

Witaj jest duży szyld " TANIA ODZIEŻ NA WAGĘ " koło szewca i zawsze jest wystawiona odzież motocyklowa na zewnątrz z dużą kartką z napisem ODZIEŻ MOTOCYKLOWA nie wiem o ktorej godzinie byłeś ale zapraszam od 8 do 18 napewno najdziesz pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
skins81
Znajomy
Imię: Mirosław
Sprzęt: Bandit GSF600S
Kontakt:

Post autor: skins81 » 16 maja 2012, 11:42

A tutaj nawet masz zdjęcie zrobione 360 I tak jak piszę jest "Tania odzież na wagę, koło szewca" hehehe tylko nie wystawił akurat ubrań motocyklowych.
http://mapy.google.pl/maps?q=Wieliczka, ... 2HK0DyIQDQ

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat

Post autor: oles » 16 maja 2012, 23:18

widzisz zdjęcie zrobione 8-08-2011 a ja wprowadziłem odzież motocyklową wmarcu 2012 więc u aktualnij swoje zdjęcia zanim kogoś pomówisz

Awatar użytkownika
krystek
KGP 200
KGP 200
Sprzęt: GS 500E / TD

Post autor: krystek » 16 maja 2012, 23:36

oles pisze:więc u aktualnij swoje zdjęcia zanim kogoś pomówisz
A skąd takie święte oburzenie? I kto kogoś pomówił?
Złościć się chyba możesz na Google za to, że bezczelnie ośmielili się wrzucić zdjęcia do StreetView i nie są zgodne z aktualnymi promocjami oraz asortymentem :lolsign:
Litości.
Rodzina jest najważniejsza. O!

Awatar użytkownika
iwan
Swój
Swój
Imię: Adam
Sprzęt: CBR F4i

Post autor: iwan » 17 maja 2012, 00:05

Długo się wahałem czy opublikować swój komentarz ale skoro ktoś się reklamuje w Internecie i to jeszcze na forum to uznałem, że mam prawo do wyrażenia swojej opinii o sklepie.
Otóż sklep odwiedziłem jakiś tydzień temu wraz z plecakiem dla którego chciałem kupić jakieś ciuchy - główne zainteresowanie przejawiałem zakupem skórzanej kurtki dla kobiety ok. 170 cm wzrostu. Nie nastawialiśmy się na cuda - przyznaję się bez bicia, że pierwszy raz w życiu wszedłem do "ciucholandu" z używaną odzieżą wobec czego moja opinia może być nieco wypaczona - ale sklep, asortyment i obsługa w nim mnie kompletnie rozczarowała. Byłem przygotowany, że większość ciuchów może mieścić się w konwencji ramonesek, chopperów i innych cruiser`ów nie mniej jednak po wcześniejszych komentarzach, że i z tekstylnych ciuchów da się coś wybrać postanowiłem zaryzykować. Otóż ciuchów tekstylnych było tyle co na palcach jednej ręki, bardzo małe zróżnicowanie rozmiarów, prawie nic dla kobiety o wzroście ok. 170 cm, w dodatku większość ubrań nosiła dość wyraźne ślady zużycia ( przynajmniej w moim odczuciu ). Fason kombinezonów skórzanych jak i tekstylnych spokojnie sprzed kilku sezonów ( tak mi się przynajmniej wydaje ). Ponadto przyszedłem znaleźć jakąś kurtkę dla plecaka a obsługa starała mi się za wszelką cenę przetłumaczyć żebym kupił cały kombinezon. Odniosłem wrażenie, że jakbym nie kupił całego kombinezonu to sprzedawcy zrobiłbym przykrość. Moim skromnym zdaniem nie tędy droga. Jak klient chce kupić tą a nie inną rzecz to owszem można raz zasugerować kupno czegoś innego ale jeśli on oznajmia, że nie jest tym czymś dodatkowym zainteresowany to nie ciągnijcie tematu namawiając go za wszelką cenę. Może ktoś się ze mną nie zgodzić ale taka sytuacja powoduje u mnie awersje do sklepu i sprzedawcy.
To tyle komentarza ode mnie. Od razu uprzedzając pytania oznajmiam iż powyższy komentarz określa tylko i wyłącznie mój punkt widzenia na asortyment znajdujący się w sprzedaży w chwili moich odwiedzin. To co dla mnie jest zużyte dla kogoś może być akceptowalne. Asortyment zupełnie nie z mojej bajki.
Lewa w górę!

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat

Post autor: oles » 17 maja 2012, 10:53

Rzeczywiście w sumie to powinienem być zadowolony że kolega wstawił takie namiary na mnie nawet te nie za bardzo aktualne bo teraz jak ktoś będzie chciał trafić to już będzie miał bardziej naświetlone miejsce i chyba powinienem podziękować DZIĘKUJĘ :lolsign: chwilowo nie mogę umieścić dużego napisu na stałe ponieważ nie mam pozwolenia od właściciela budynku :x

Awatar użytkownika
oles
Kandydat
Kandydat

Post autor: oles » 26 maja 2012, 00:00

Awatar użytkownika
amfm
Swój
Swój
Imię: Artur
Sprzęt: BMW R1150 RT
Kontakt:

Post autor: amfm » 30 maja 2012, 19:19

A ja dziś zrobiłem zakupy i jestem zadowolony zarówno z asortymentu jak i obsługi :D
www.dywizjonpoludnie.pl

Awatar użytkownika
subx
KGP 110
KGP 110
Imię: Przemysław
Sprzęt: 200hp+
Kontakt:

Post autor: subx » 15 czerwca 2012, 15:34

Byłem doubierać brata na 1wsze moto, ceny hiper dobre tak jak i jakość polecam gorąco!
"nie ma boga, jest MOTÓR!!!.."

Awatar użytkownika
Soszek81
KGP 45
KGP 45
Imię: Sławek
Sprzęt: Honda CBX750F
Kontakt:

Post autor: Soszek81 » 17 czerwca 2012, 13:36

JA również wczoraj tam zawitałem.
Kupiłem butki na cieplejsze dni (nawiasem już w nich wróciłem bo po co zdejmować ;) ).
Miło się rozmawiało, asortyment spory.
Dla każdego coś powinno się znaleźć - trzeba po prostu poprzymierzać.
Polecam ;)

Awatar użytkownika
tofik
Znajomy
Imię: Tomek
Sprzęt: xv 535

Post autor: tofik » 18 czerwca 2012, 09:19

Drobne zakupy wykonane. Generalnie pozytywnie. Warto zagladac czesciej, bo dostawy, jak wyniknelo z rozmowy (z reszta bardzo sympatycznej) regularne. Glownie skory.
---
moTOtoF!K

Awatar użytkownika
dkmoto
Znajomy
Imię: Daniel
Sprzęt: GSF 400 Bandit

Post autor: dkmoto » 18 czerwca 2012, 21:41

Małe pytanko, jeansy na moto tez można dostać? czy tylko skóra i tekstyl?

Awatar użytkownika
Iza
Swój
Swój
Sprzęt: Honda VT 500 C
Kontakt:

Post autor: Iza » 24 czerwca 2012, 19:51

Jestem świeżo po wizycie - jest w czym wybierać; głównie skóry.
Obsługa bardzo miła i cierpliwa, atmosfera luźna; ceny za tę jakość świetne (kupiłam dwie kurtki zamiast planowanej jednej,
cienką letnią i cieplejszą). Szczerze polecam!
_ _ _
Iza

michalm
Znajomy
Imię: Michał
Sprzęt: Honda

Post autor: michalm » 29 czerwca 2012, 23:54

Hej,

Odwiedziłem dzisiaj sklep z zamiarem zakupu spodni skórzanych. Z właścicielem szukaliśmy, sztuka po sztuce. Wreszcie trafiliśmy. Długość, obwód może być, stan ok! Zadowolony bez problemu za namową poszedłem się w nich przejechać(!)

Po zatwierdzeniu skóra została przez Marka nasmarowana (czymś do skóry) i odzyskała swój blask - pięknie wygląda. O cenach się nie wypowiadam bo wszyscy napisali - ja za spodnie dałem tyle co za letnie rękawiczki.

Polecam wszystkim i będę polecał. Dzisiaj mam kurtkę tekstylną ale za miesiąc wracam po skórzaną i może buty? Zobaczymy. Z pewnością wszyscy Ci, którzy nie mają, nie chcą dużo wydać lub potrzebują czegoś na tor spokojnie polecam.

Marku, serdeczne dzięki. Przebrałem i pognałem do rodzinnego domu...Sprawują się super teraz już dość jeżdżenia po siedzeniu.

Pozdrawiam,
Michał.
Pozdrawiam,
Michał.

ODPOWIEDZ