[SERWIS] Motocykli: TECHMOTO Kraków

... czyli gdzie szanują, a gdzie olewają klienta

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
emem
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Michał
Sprzęt: Honda Transalp 650
Kontakt:

Re: Serwis Motocykli: TECHMOTO Kraków

Post autor: emem » 28 czerwca 2012, 18:35

Polecam i na 100 % serwisuje tam moto. Przyjemna obsługa, da się ze wszystkim dogadać, zdjęcia z pracy, szybko i profesjonalnie !!!!
www.malaiduzywpodrozy.eu

maxxx212
Znajomy
Sprzęt: 1000 rr

Post autor: maxxx212 » 12 lipca 2012, 14:50

A robil ktos cos powazniejszego w techmoto od wymiany opon czy napedu? Typu uszcz.pod glowica rozrzad zawory?:)

Awatar użytkownika
morris35
Przyjaciel
Przyjaciel
Sprzęt: VTR
Kontakt:

Post autor: morris35 » 13 lipca 2012, 14:08

Robił i to nawet w 1000rr , jak na razie żyje i motocykl i właściciel .

..Pefus..
Znajomy
Imię: Paweł
Sprzęt: Hornet || Gsxr 750k2

Post autor: ..Pefus.. » 9 października 2012, 20:58

Również polecam Konrada ;) Do pogadania facet.. pytać można o wszystko..poradzi..wytłumaczy.. naprawdę godny polecenia !

Awatar użytkownika
ftw_kondzik
Kandydat
Kandydat
Imię: Konrad
Sprzęt: jeden za mało

Post autor: ftw_kondzik » 13 października 2012, 08:18

Witam, z przyjemnością informuję o zmianie adresu firmy.
Obowiązujący adres to:
Ul. Na Załęczu 1 hala nr 16
31-587 Kraków
przy serwisie Auto Doktor, autobus 121..
adres mailowy: serwis@tech-moto.pl
strona: http://www.tech-moto.pl tam znajdziesz mapkę dojazdową

Ponadto zapraszam do skorzystania z oferty zimowania motocykla, jeszcze około 20 wolnych miejsc.
Oferuję na terenie Krakowa darmowy dojazd po motocykl, a także mycie przed zimowaniem, doładowywanie akumulatora, przepalenie motocykla, oraz przed sezonowy przegląd. Lokal jest ocieplony, ubezpieczony, podobnie jak mienie pozostawione w serwisie. Posiadam urządzenie alarmowe wraz z interwencją służb patrolowych firmy SOLID.

pozdrawiam Konrad Rachwał
www.tech-moto.pl

Ul. Na Załęczu 1/16
Kraków

Awatar użytkownika
Iza
Swój
Swój
Sprzęt: Honda VT 500 C
Kontakt:

Post autor: Iza » 26 listopada 2012, 16:42

Oficjalnie dziękuję również Konradowi z serwisu Tech-Moto za wycenę naprawy i wyjaśnienia, jedynie na podstawie zdjęć wysłanych mailem :)
Budujące, że komuś chciało się poświęcić czas i uwagę i w ten sposób pomóc mi w podjęciu decyzji odnośnie zakupu motocykla.
Pozdrawiam!
_ _ _
Iza

Awatar użytkownika
martini_pl
Świeżak
Imię: Marcin
Sprzęt: Yamaha TDM 850

Post autor: martini_pl » 29 listopada 2012, 23:00

Hej
Powiem tak, przywożę moje moto, gościa nie znam , moto jeszcze nie ma i wychodzi jakiś dla mnie wtedy jakiś młodzian (ja mam 40 lat), tak chyba z 26 lat i ja sobie myślę i ja mam oddać życie w jego ręce ale darzę ludzi dozą zaufania więc co tam. Konrad ogląda mój motocykl i mówi tak: ta śruba była nieodkręcana a ta była, a tą gość odkręcał przez szmatę. Mnie zamurowało, chłopak do mnie dzwoni i mówi "Marcin przydałoby się to i tamto: a ja mówię tak rób", zajeżdżam Konrad potrzebujesz więcej kasy , on mówi NIE, a ja i tak mu daję bo wiem że trzeba za części zapłacić. Pytam się go Konrad szczerze ile zarobiłeś na tym, on mówi, a ja do niego ok masz tu ode mnie więcej, a on mi oddaje i mówi masz tu Marcin na paliwo. Reasumując polecam takich mechaników co robią to z pasji i ich cieszy wykonana przez nich praca. Generalnie urzekła mnie w nim drobiazgowość i rzetelne podejście do problemu.Konrad byle tak dalej, zrobisz chłopie furorę.

Awatar użytkownika
giesm
Świeżak
Sprzęt: CBR600 F4

Re: [SERWIS] Motocykli: TECHMOTO Kraków

Post autor: giesm » 10 stycznia 2013, 09:38

Hej!

Podpisuję się pod wszystkimi tutaj postami - Konrad jest genialny :). I chociaż dopiero zaczynam przygodę z moto, mechanika dla mojej CBRy już znalazłem :).
Raz, że umówiliśmy się na dość nietypową porę, bo z dnia na dzień, po 22 (tak dopiero mógł mi sprzedawca podwieźć maszynę do obejrzenia).
Dwa, że szczegółowość Konrada zadziwiła nie tylko mnie ("te śrubki są nieoryginalne", "tu na goleni jest plamka, chyba rdzy" - "plamka" wyglądała jakby mucha narobiła, ale zwrócił i na to uwagę; i cała masa podobnych uwag), ale przede wszystkim sprzedawcę ;). Gość po przeglądzie stwierdził tylko "aleście szczególarza znaleźli... ja to bym na takim jeździł..." (Konrad znalazł niezłą kupkę rzeczy do poprawki).
Trzy, że pierwszy raz w życiu widziałem nie "mechanika", tylko autentycznego "doktora od maszyn". Założył niebieskie "lekarskie" rękawiczki, a przy osłuchiwaniu silnika wyjął stetoskop :D. I kid you not! To właśnie w tym momencie sprzedawcy opadła kopara.
Cztery - tak konkretnych i rzeczowych porad się naprawdę nie spodziewałem. Szybkie (ale szczegółowe) podsumowanie motocykla, razem z wyceną co jest do zrobienia i ile by to kosztowało... no słów brakuje, żeby go pochwalić :).
Pięć - cena. Jak na takie warunki (z dnia na dzień, późnym wieczorem), to byłem przygotowany na dużo wyższą niż sobie zażyczył ;).

tl; dr: Konrad jest niesamowicie profesjonalny i prze-za-je-bis-ty! Polecam każdemu!

Awatar użytkownika
TroniC
GP
GP
Imię: Mariusz
Sprzęt: 1000 k4
Kontakt:

Post autor: TroniC » 16 stycznia 2013, 20:47

Zimowy serwis zrobiony zarówno w mojej maszynie, jak i bziku żony. Jak zwykle wszystko oki. Jak zwykle fachowo i w dobrych pieniążkach. Jak zwykle polecam.
http://www.bikepics.com/members/trc/

Awatar użytkownika
kapat
Świeżak
Imię: Patryk
Sprzęt: FJR 1300

Post autor: kapat » 15 lutego 2013, 09:46

Konrad ma stałego klienta.
Maszynę do przedsezonowego serwisu zabrał i przywiózł. Zrobił kawał dobrej roboty. Do tego przegląd generalny. Cena w rozsądnej pertraktacji - bardzo dobra!
Moto chodzi jak żyleta. Przy okazji wszystko odbywa się tak jak powinno być ( a nie jest ) w autoryzowanych serwisach: kultura, życzliwość, uśmiech, fachowy ogląd, porady, techniczne wyjaśnienia, dokumentacja foto (dla chcącego), papierek z wyszczególnionymi zabiegami podpisany, obity pieczątkami (dla potomnych właścicieli moto to rzecz istotna) i wysłany pocztą.
Obyś tylko Konrad nie zatrudnił "fachowców"... póki robisz sam - kredyt zaufania jest zdecydowanie większy :mrgreen:
Polecam Wszystkim bez dwóch zdań

Awatar użytkownika
grzesw3
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Grzegorz
Sprzęt: Sprzedane / Szukam
Kontakt:

Post autor: grzesw3 » 24 marca 2013, 11:10

Właśnie wczoraj dotarła do mnie Moja V-ka , moto po pełnym serwisie , miła obsługa, wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami , i w dobrej kasie ,

Z czystym sumieniem polecam serwis .

GW

Awatar użytkownika
Iza
Swój
Swój
Sprzęt: Honda VT 500 C
Kontakt:

Post autor: Iza » 4 kwietnia 2013, 11:58

Właśnie wczoraj Konrad przywiózł osobiście mój motocykl po serwisie i przeglądzie pod wskazany adres. Serwis - miło, konkretnie, z dużym zaangażowaniem, w dobrych cenach. Konrad nie unika też odpowiedzi na dociekliwe pytania początkującej motocyklistki, co bardzo doceniam. Jedno tylko trochę mnie martwi - obyś się chłopie nie przepracował, robiąc wszystko sam, włącznie z transportem :) Ale jak wiadomo, samemu zrobi się najlepiej i nikt nie zrobi tak dobrze ;) Dziękuję i polecam!
_ _ _
Iza

Awatar użytkownika
Tytus
Znajomy
Sprzęt: Kx450F

Post autor: Tytus » 17 kwietnia 2013, 19:41

Motocykl już dawno po grubym serwisie u Konrada: zawory,świece, klocki ,filtry,olej, regulacje i cała kosmetyka mechaniczna etc, ale dopiero teraz po kilku przelatanych setkach i sprawdzeniu moto, mogę szczerze powiedzieć że Konrad ma kolejnego zadowolonego klienta.

Awatar użytkownika
martab99
KGP 160
KGP 160
Imię: Marcin
Sprzęt: BMW R1200GS

Post autor: martab99 » 26 lipca 2013, 17:21

Kolejna wizyta i kolejny pozytyw: szybko, uczciwie, czysto i solidnie, do tego w dobrej cenie. Po naprawie szczegółowy raport z wykonanych czynności, możliwość odbioru wymienionych części i sugestie dotyczące eksploatacji. Szkoda że Konrad nie ma jakiegoś klona zajmującego się samochodami bo i auto bym serwisował :)
Polecam zdecydowanie!
Pzdr
Marcin

Awatar użytkownika
Siedem
Znajomy
Imię: Sebastian
Sprzęt: ZR550 Zephyr '92

Post autor: Siedem » 23 sierpnia 2013, 22:25

Niedawno zostawiłem u Konrada moto na "letnie zimowanie" :hihihi:
chciałem mieć spokojną głowę w czasie urlopu, że mi sprzed domu nikt Zephyra nie podprowadzi...
Przy okazji wymiana przednich klocków.
A dziś szybka akcja z wymianą zerwanej linki sprzęgła -
Konradzie, dzięki za naprawę na poczekaniu :respekt: i za promocyjną cenę!

ODPOWIEDZ